ZO w Sosnowcu przesyła ofertę kolonii letnich dla dzieci.
Bliższych informacji udziela sekretariat ZO ZNP w Sosnowcu lub prezes ZO w Mykanowie.

ZAPRASZAMY NA KOLONIE LETNIE  NAD POLSKIE MORZE

Wisełka, położona zaledwie 10 km od Międzyzdrojów, ma zupełnie odmienny charakter. Nie jest to wielki kurort lecz mała miejscowość położona wśród sosnowych lasów na obrzeżu Wolińskiego Parku Narodowego. Trudno rozstrzygnąć, co stanowi większą atrakcję - plaża czy jezioro Wisełka. Plaża rozciąga się około 1,5 km na północ. Droga prowadzi przez las bukowo-dębowy, sosnowy zagajnik i wydmy.Idąc czerwonym szlakiem w kierunku północno-wschodnim, można   zobaczyć   latarnię   morską   Kikut. Jezioro o powierzchni 20 ha otoczone jest lasem i polami, ma piaszczyste łatwo dostępne brzegi.

Ośrodek wypoczynkowy „Bielik” usytuowany jest  na ogrodzonym, bogato zagospodarowanym i chronionym 24h terenie. Zakwaterowanie w budynku  hotelowym  w pokojach  z pełnym węzłem sanitarnym. W każdym  pokoju TV. Bezpłatnie do dyspozycji uczestników : boiska do siatkówki, piłki nożnej, kometki , stanowiska do koszykówki, 2 korty tenisowe , 2 place zabaw dla dzieci, krąg ogniskowy , 2 baseny ,stołówka z bardzo dobrą domową kuchnią, sala dyskotekowa   z   dużym   tarasem   widokowym, taras na wolnym     powietrzu z miejscami do siedzenia, ścianka wspinaczkowa oraz spacerowe tereny zielone z bezpośrednim zejściem szerokimi schodami nad jezioro Wisełka z bardzo czystą   wodą ,    zagospodarowaną      piaszczysto  - trawiastą  plażą , pomostami i wypożyczalniami sprzętu pływającego.

TERMINY TURNUSÓW:

I    24.06.2011- wyjazd wieczorem z Katowic  do  07.07.2011

II  08.07.2011 – wyjazd wieczorem z Katowic do 21.07.2011

III 22.07.2011 – wyjazd wieczorem z Katowic do 04.08.2011

POBYT   ROZPOCZYNA   SIĘ   ŚNIADANIEM   PIERWSZEGO    DNIA KOLONII,  KOŃCZY   KOLACJĄ  I  SUCHYM  PROWIANTEM   NA DROGĘ  OSTATNIEGO   DNIA   KOLONII

CENA  TURNUSU : 1194 zł

DOPŁATA DO KOLONII DLA DZIECI CZŁONKÓW ZNP- ODDZIAŁ SOSNOWIEC – 100zł

ORGANIZATOR   ZAPEWNIA:

- transport PKP + autokar z dworca do Ośrodka

- całodzienne wyżywienie

- noclegi w pokojach z pełnym węzłem sanitarnym i TV

- opiekę wykwalifikowanej kadry pedagogicznej

- opiekę ratownika

- całodobową opiekę medyczną

- ubezpieczenie na czas przejazdu oraz NNW na czas pobytu

W trakcie pobytu zapewniamy - wycieczki piesze;

·        wokół jeziora Wisełka,

·        nad jezioro Zatorek  z tablicami poglądowymi Wolińskiego Parku Narodowego

·         punkt widokowy przy latarni morskiej – Kikut

·        nad jezioro Czajcze z rezerwatem przyrody, resztkami grodu słowiańskiego i  Wydrzygłazem spełniającym życzenia

·        na pole golfowe w Kołczewie ( 4 km)

- wycieczki  melexami   po trasach wyznaczonych przez Woliński Park               Narodowy

- wycieczki autokarowe:

·        do Międzyzdrojów: rejs statkiem, muzeum figur woskowych, promenada gwiazd, molo

·        po Wyspie Wolin : Żubrowisko, muzeum przyrodnicze – Międzyzdroje, Wapnica – dąb prastary, Jezioro Turkusowe, wzgórze Zielonka, Klif  Gosań

-  ognisko z pieczeniem kiełbasy

- dzień sportu

- dyskoteki, bale przebierańców, karaoke, afrikan party

- neptunalia

Zapisy przyjmujemy bezpośrednio w siedzibie Związku lub telefonicznie             pod numerem 32 266-55-88

ZAPRASZAMY DO SKORZYSTANIA Z OFERTY

UWAGA :   oferta ważna do wyczerpania miejsc

Zarząd Oddziału ZNP Mykanów
ul. Cicha 74, 42-233 Mykanów
tel. 600-362-447

Skorzystaj z naszej
wyszukiwarki
aby znaleźć interesującą cię informację.

Projekt i wykonanie www.imoli.pl